O Firmie PGS

PGS to projekt, który powstał w 2017 roku. W bardzo krótkim czasie staliśmy się poważnym partnerem w zakresie usług serwisowych oraz dostawcą części zamiennych dla zakładów przemysłu spożywczego, ochrony środowiska oraz innych branży przemysłowych.

Zaufanie wobec naszych specjalistów pozwoliło nam stać się wyłącznym dystrybutorem wirówek i dekanterów firmy HAUS,  które od roku 2020 sprzedajemy oraz serwisujemy dedykując nasze usługi oczyszczalniom ścieków przemysłowych i komunalnych oraz zakładom przemysłu spożywczego.

W 2023 roku rozpoczynamy współprace z firmą KRAFT, oferując tym samym specjalistyczne maszyny do ciecia tektury falistej VPS 100 oraz programowanie KRAFT Box Designer, pozwalające na personalizowanie kartonów pod dany produkt o standardowych bądź niestandardowych wymiarach. Maszyna wytwarza opakowania z kartonu bezkońcowego, oszczędzając tym samym przestrzeń niezbędną do magazynowania gotowych już pudełek i zapakowanych już produktów, neutralizuje potrzebę używania wypełniaczy, ułatwia transport oraz minimalizuje generowanie odpadów.

Nasza firma opiera się na zasadach pracy turkusowych organizacji. Nie posiadamy przestarzałej hierarchicznej struktury stanowisk, działamy podzieleni indywidualnymi umiejętnościami i chęciami, przez co sami możemy angażować się w wybrane przez nas inicjatywy oraz jesteśmy w stanie wychodzić z własnymi. Metoda ta pozwala nam na stworzenie idealnego modelu współpracy z klientem, w którym profesjonalizm oraz doświadczenie naszych sprzedawców, inżynierów oraz techników, łączy się z niezwykłą elastycznością i łatwością w komunikacji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Scroll to Top