MASZYNY DO KARTONÓW KRAFT

PGS Polska Grupa Serwisowa jest wyłącznym  dystrybutorem Grupy Kraft na terenie Polski, Litwy, Łotwy i Estonii oferując systemy pakowania o szerokim zakresie możliwości. 

Indywidualne rozwiązania w zakresie pakowania są możliwe dzięki maszynie do wycinania do tektury falistej KRAFT VPS100 lub ConSta.

Grupa Kraft opracowuje i produkuje specjalne maszyny o szerokim zakresie zastosowań. Jako dostawca gotowych rozwiązań Kraft nieustannie oferuje swoim klientom nowe i dodatkowe korzyści w zakresie wydajności.

Od pomysłu do gotowej linii produkcyjnej. Zakres usług obejmuje rozwój, projektowanie i budowę, programowanie i uruchamianie maszyn i systemów. Wszystko z jednego źródła.

W kwestii opakowań Kraft Group proponuje indywidualne rozwiązania, począwszy od samodzielnych maszyn do tworzenia opakowań kartonowych, które można uzupełnić modułowymi komponentami automatyki, po w pełni zintegrowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb linie produkcyjne wykorzystujące robotykę.

Niezależnie od wielkości i zakresu rozwiązania, Kraft projektuje intuicyjne rozwiązania produkcyjne, które działają przez całą dobę, zapewniając jednocześnie elastyczność posiadania maszyny i pozyskiwania materiałów eksploatacyjnych do opakowań na wolnym rynku.

 

VPS100 — zmienne rozwiązanie w zakresie pakowania

KRAFT VPS100 to maszyna wycinająca która pozwala produkować opakowania we właściwym czasie i we właściwej jakości z niekończącej się tektury falistej. Zwiększ swoją produkcję w kierunku oszczędności kosztów i zrównoważonego rozwoju.

Przegląd korzyści:

  • Produkuj opakowania z tektury falistej w partii o wielkości  dostosowanej do Twoich produktów, tak aby ograniczyć wypełnianie pustych przestrzeni – zatrzymaj wysyłkę powietrza!
  • Kupujesz własną maszynę, a nie zamówienia z tektury falistej (Ty wybierasz sprzedawcę).
  • Twórz nacięcia i perforacje w kierunku wzdłużnym i poprzecznym za pomocą opatentowanych narzędzi wielofunkcyjnych.
  • Produkuj złożone, wieloczęściowe pudełka (np. część górna i dolna) w jednym zadaniu.
  • Twórz cyfrowe projekty pudełek za pomocą oprogramowania KRAFT Box Designer 2.0 na dowolnym komputerze stacjonarnym.
  • Obsługuj maszynę za pomocą intuicyjnego interfejsu KRAFT HMI – obsługa maszyny wraz z zarządzaniem zleceniami, tekturą falistą i projektowaniem cyfrowym. Wszystko na jednym interfejsie.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Scroll to Top